Logo PearlSmile

INOVATIVNÍ KOSMETICKÉ BĚLENÍ ZUBŮ PEARLSMILE®

Moderní technologie učinily Perleťový úsměv cenově dostupným luxusem pro každého z nás!

Na rozdíl od tradičních metod bělení zubů je kosmetická metoda bělení zubů PEARLSMILE® založena na aplikaci gelu s obsahem peroxidu ne více než 0,1%, který se aktivuje LED lampou se studeným světlem. Tato kombinace umožňuje zesvětlit zuby šetrně a bezbolestně. Kosmetická služba bělení zubů PEARLSMILE právem získala mnoho příznivců po celém světě.


ZCELA BEZBOLESTNÉ OŠETŘENÍ

Kosmetický bělící gel PEARLSMILE® nepoškozuje zubní sklovinu.

Aktivační studené světlo eliminuje dehydrataci zuboviny a podráždění dásní. To vše dělá kosmetickou proceduru bělení zubů PEARLSMILE zaručeně bezbolestnou a cenově dostupnou pro každého z nás.


VÝSLEDEK JIŽ PO 21 MINUTÁCH

Službu PEARLSMILE® lze přirovnat k jakékoli jiné kosmetické proceduře. Minimální doba procedury bělení zubů činí 21 minut, maximální – 45 minut. Po ošetření, jež trvá necelou hodinu, a odpočinku v relaxačním křesle získáte zářivý úsměv a dobrou náladu!


BĚLENÍ ZUBŮ AŽ O 9 ODSTÍNŮ!

Zuby jsou bělejší až o 9 odstínů již po prvním ošetření. Stupeň bělení zubů je individuální. V procesu bělení se neutralizuje pigment, který způsobuje ztmavnutí skloviny. Pro zachování bělosti zubů po ošetření můžete opakovat postup tak často, jak Vám to bude vyhovovat.


DOSTUPNÁ CENA

Služba kosmetického bělení zubů PEARLSMILE® je 100% kosmetickou procedurou. Tato služba nevyžaduje další stomatologické vybavení a zdravotnický personál, trvá krátkou dobu a je zcela bezpečná. Proto Vám můžeme nabídnout cenu, kterou si může dovolit opravdu každý. Zakoupením permanentky na několik ošetření výrazně ušetříte. Ošetření lze provést před jakoukoli, pro Vás důležitou, událostí, ať už je to svatba, romantická schůzka, pracovní pohovor, focení nebo dlouho očekávané setkání s přáteli.

Staňte se majitelem oslnivého sebejistého úsměvu!

Získejte důvěru, náklonnost a obdiv okolí!

Kosmetické bělení zubů

ZAKOUPIT VYBAVENÍ

Staňte se partnerem