Logo PearlSmile

PODNIKÁNÍ

OBCHODNÍ KONCEPCE

Obchodní koncepce společnosti PEARLSMILE® osvědčila svou obchodní efektivitu v praxi.

Německá společnost Pearl Smile GmbH je nejen výrobcem profesionální produkce pro kosmetické bělení zubů, ale také poskytovatelem služby PEARLSMILE® ve specializovaných salonech. Síť specializovaných salonů PEARLSMILE® po celém světě je zárukou dokonalé kvality produktů společnosti, efektivity obchodních modelů a stabilní poptávky.

  • Jedna sada vybavení umožňuje obsloužit až 15 zákazníků denně.
  • Cena služby je dostupná opravdu pro každého
  • Sada vybavení nezabere více než 2 m2 prostoru
  • Služba nevyžaduje specializovaný personál
  • Dostupné investice zajistí rychlou ziskovost

FRANŠÍZA PEARLSMILE®

Franšíza PEARLSMILE je zárukou úspěchu a růstu zisků Vašeho podnikání.

Německá společnost Pearl Smile GmbH nabízí svým partnerům franšízu bez paušálního vkladu a měsíčních poplatků za použití obchodní značky. Staňte se partnerem společnosti a používejte úspěšnou značku s možností zaškolení. Franšíza PEARLSMILE® je podnikáním se zajištěnou výnosností společně se spolehlivým franšízorem (partnerem), který má praktické zkušenosti s poskytováním služeb kosmetického bělení zubů.


ZÍSKEJTE DALŠÍ INFORMACE O VAŠICH MOŽNOSTECH!

Společnost Pearl Smile GmbH má strukturovanou základnu smluv pro různé formy spolupráce. Můžete zvolit formu spolupráce v závislosti na dostupných finančních prostředcích k investování. Společnost taktéž může nabídnout postavení výhradního zástupce ve Vašem městě, či regionu.

Vyplňte přihlášku a naši specialisté Vás budou kontaktovat.


ÚSPĚCH SE SPOLEČNOSTÍ PEARLSMILE®

Uspět se společností PEARLSMILE může každý, avšak lepší bude, když to budete právě Vy!

Služba kosmetického bělení zubů PEARLSMILE® nabírá na popularitě po celém světě. Krásný perleťový úsměv je snem každého z nás! Ujměte se příjemné mise darovat lidem ÚSMĚVY!

Kosmetické bělení zubů

ZAKOUPIT VYBAVENÍ

Staňte se partnerem